Przejdź do treści

ŚDM – AKADEMIA RODZINY

Światowe Dni Młodzieży, które już niedługo odbędą się w Krakowie, to doskonała okazja do ukazania młodym z całego świata piękna powołania małżeńskiego oraz odkrywania sakramentu małżeństwa i życia nim w ramach Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie.

Szczególnym miejscem i czasem, zapewnionym nam przez organizatorów, będzie Akademia Rodziny. Zachęcamy zwłaszcza rodziny goszczące u siebie młodzież z całego świata: zapraszajmy na stadion Cracovii w środę, 27 lipca od 15.00 do 16.00 tych, którzy w czasie ŚDM u nas mieszkają oraz dzieci z naszych rodzin udające się do Krakowa.

Miejscem, które na czas ŚDM w szczególny sposób zostało powierzone Ruchowi Światło-Życie jest kościół pw. Bożego Ciała na Kazimierzu (ul. Bożego Ciała 26). Tam pośród różnych działań ewangelizacyjnych będzie biło serce oazy.

Niech Światowe Dni Młodzieży będą dla nich także okazją do spotkania i zachwycenia się rzeczywistością, która stanowiła dla św. Jana Pawła II inspirację do organizacji tych dni: Ruchem Światło-Życie wraz z jego gałęzią rodzinną – Domowym Kościołem.

Więcej o obecności Ruchu Światło-Życie na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie możesz przeczytać na stronie:

http://www.oaza.pl/oazowy-festiwal-mlodych/

← Wstecz