Jeśli chcesz zamieścić nowe ogłoszenie napisz je na adres: wzajemna-pomoc@piotrwolski.com

W temacie e-maila napisz: OGŁOSZENIE

  • Na tej stronie nie zamieszczamy reklam o charakterze komercyjnym. Możemy natomiast dopuścić ogłoszenie przedstawiające ofertę osobiście świadczonych usług na niewielką skalę (np. sprzątanie, korepetycje itp.)
  • Nie zamieszczamy ogłoszeń dotyczących pomocy finansowej.
  • Nie wszystkie oferty pracy są wiarygodne. Moderator serwisu nie sprawdza ogłoszeniodawców, a niestety często atrakcyjnie wyglądające ogłoszenie może być zwykłym oszustwem lub np. próbą wciągnięcia w sieć osób działających niezgodnie z prawem. Przed przyjęciem oferty należy samodzielnie sprawdzić wiarygodność ogłoszenia (np. wymagając od potencjalnego pracodawcy podania konkretnych adresów, telefonów, uprawnień itp.)
LISTA OGŁOSZEŃ
 Przyjmiemy materiały budowlane i meble
Właśnie wykańczamy z moją żoną dom i jeśli ktoś miałby zbędne materiały budowlane lub meble bardzo by nam się przydały.
Dziękuję.

Mateusz Gierszewski
Augustów

504183500

2015-09-03
 Szukamy opiekunek do dzieci
Wspólnota Domowego Kościoła w Dąbrówce k/ Poznania poszukuje 2 odpowiedzialnych, pogodnych dziewczyn do opieki nad dziećmi (przedszkolno-szkolnymi) w czasie spotkań kręgu. Opieka – 1x w miesiącu, 3h,
miejsce: Palędzie,
za odpłatnością.

Kasia
Poznań

501 400 045

2015-09-03
 Szukam kawalerki do wynajęcia
Jestem spokojną studenką, szukam niedrogiej kawalerki do wynajęcia w Lublinie

Sylwia
Lublin

691 823 278

2015-09-03
 Szukam współlokatorki
szukam sympatycznej i wierzącej dziewczyny do dzielenia pokoju we Wrocławiu. Zaczynam drugi rok studiów i potrzebuje kogoś kto by razem ze mną wynajął pokój blisko uniwersytetu. Przez rok trafiały mi się straszne współlokatorki, dlatego teraz próbuje znaleźć kogoś mniej z przypadku. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji to napisz i spróbujemy razem znależć jakiś przytulny dwuosobowy pokoik. Jestem raczej zajętym studentem, więc nie bedzie mnie za duzo w domu, a też na pewno idzie się ze mną dogadać i szanuje prywatność innych osób. Szukam dwójki, bo to znacznie obniża koszty utrzymania we Wrocławiu. Zapraszam do wspólnych poszukiwań i mieszkania :)

Aby napisać do autora, kliknij jego imię.

Ada
Wrocław
ada.grzyb@wp.pl
510 623 232

2015-09-03
 Oferujemy znaki Ruchu
Jesteśmy małżeństwem z 16 letnim stażem w Domowym Kościele od 3 lat. Z wielu dróg, które w życiu przeszliśmy, zaczerpnęliśmy doświadczenie życiowe by w końcu zacząć coś tworzyć dla siebie, ale przede wszystkim dla innych, wykorzystując przy tym talenty jakie posiadamy.
Znak „Domowego Kościoła” lub „Foska oazowa” wykonana z gipsu ceramicznego, zabezpieczona i pomalowana, która może posłużyć jako prezent z okazji rocznicy ślubu, urodzin i innych jubileuszy
lub jako upominek dla animatorów, księdza lub po prostu do powieszenia na ścianie w Waszych domach by przypominała o przynależności do Ruchu.

Danuta i Grzegorz
Szczecinek

502 743 278

2015-09-03
 Mamy mieszkanie do wynajęcia
Mamy do wynajęcia czyste, przytulne i słoneczne mieszkanie z balkonem na drugim piętrze (bez windy) w zadbanym bloku na Grochowie (dzielnica Praga Południe). Pokoje przechodnie z podstawowymi meblami. Widna kuchnia bez lodówki. Cicha, spokojna okolica. Możliwość parkowania bezpośrednio pod blokiem. W pobliżu liczne punkty usługowe i handlowe. W odległości 1 km do ronda Wiatraczna. W sąsiedztwie nowa infrastruktura drogowa ze ścieżkami rowerowymi, a także Park Skaryszewski i park im. J. Polińskiego. Świetny dojazd do centrum. Cena 1500 zł (w tym czynsz administracyjny oraz zaliczka na wodę) + opłaty wg wskazań licznika.

Magda i Piotr
Warszawa

608 221 073

2015-08-31
 Poszukuję wózka dla dzieci
Bardzo przydałby się nam podwójny wózek dla trójki małych dzieci. Najmłodszy ma roczek. Jeśli ktoś mógłby odstąpić w dobrej cenie to proszę o informacje.

Aby napisać do autora kliknij jego imię.

Piotr
Wrocław
pomocny@hotmail.com

2015-08-28
 Szukamy stancji dla studentek
Jesteśmy z Diecezji Toruńskiej Parafia Jezusa Miłosiernego z Brodnicy w DK od trzech lat. Szukamy mieszkania dla trzech rozsądnych studentek w Gdańsku os. Przymorze, Zaspa, OLIWA blisko SKM-ki i w rozsądnej cenie .

Weronika
Gdańsk

604858932

2015-08-26
 Małżeństwo wodzirejów do wynajęcia
Jesteśmy z mężem w DK od 15 lat. Jako małżeństwo wodzirejów możemy poprowadzić i zanimować każdą zabawę: wesele, poprawiny, urodziny, rocznice, sylwestra, zabawy karnawałowe.
Posiadamy możliwość zorganizowania profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, mamy bogatą bibliotekę muzyczną do poprowadzenia zabawy.

Anna i Robert
cały kraj

608-699-530

2015-08-26
 Sprzedamy 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie
Jesteśmy w DK od 6 lat, małżeństwem od 11 lat. Sprzedamy słoneczne, rozkładowe mieszkanie na warszawskich Jelonkach, 2 pok., 41 m2. Blok po remoncie, ocieplony, odnowiony hol i korytarze, monitoring. Bardzo dobre miejsce dla rodziny z dziećmi, obok bloku przedszkole i szkoła, b. blisko przychodnia, duży sklep, bazarek, obok bloku również poradnia psychologiczno-pedagogiczna z mnóstwem bezpłatnych zajęć dla dzieci. Blisko kościół (5 min.), tramwaj i autobus (5 min.), dojazd do centrum ok. 25 min. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, itp., na podłodze parkiet jesionowy. Polecamy, b. dobrze się tu mieszka! Sprzedajemy, gdyż z czwórką dzieci jest już dla nas trochę za małe.
Zapraszamy do kontaktu i oglądania.

Renata i Grzegorz
Warszawa

602 818 759, 607 291 274

2015-08-20
Więcej ogłoszeń